Skip to content Skip to footer

Endermologia  to najnowocześniejsza, w 100% naturalna i bezinwazyjna technologia oparta na nowym rewolucyjnym patencie francuskiej firmy LPG Systems, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórkowy. Endermologia to innowacyjna metoda zabiegowa, która odmienia podejście do pielęgnacji ciała i redukcji cellulitu. Jest to technika, która wykorzystuje masaż mechaniczny i próżnię do stymulacji skóry oraz tkanki podskórnej. Dzięki swoim rewolucyjnym działaniom endermologia zdobyła popularność i uznanie w świecie kosmetologii. Głównym celem zabiegów jest redukcja cellulitu i poprawa kondycji skóry. Zabiegi endermologii przyciągają uwagę osób poszukujących skutecznych oraz bezpiecznych metod walki ze „skórką pomarańczową.

Redukcja cellulitu

Podczas endermologii, specjalny aparat wyposażony w rolki i ssanie kontrolowane komputerowo delikatnie masuje i rozciąga skórę oraz tkankę podskórną. To działanie pobudza mikrokrążenie, co sprzyja lepszemu odżywianiu tkanek, usuwaniu toksyn i redukcji nagromadzonego tłuszczu. Zwiększa się również produkcja kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę jędrności oraz elastyczności skóry.

Nowe urządzenie Endermologie Alliance:

  • redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową,
  • wygładza cellulit,
  • ujędrnia skórę, stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Udoskonalona technologia urządzenia umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek, pozwala na dobranie odpowiednich parametrów zabiegowych do rodzaju skóry, a także zaawansowania problemu, przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. Dzięki temu skóra nie ulega rozciąganiu, a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie z największą dbałością i szacunkiem dla jego skóry.

Dla kogo endermologia?

Endermologia jest to nieinwazyjna i bezbolesna. Nie wymaga żadnych iniekcji czy skalpeli. Nie ma okresu rekonwalescencji, więc po zabiegu można wrócić do codziennych czynności bez przeszkód. Jest to zabieg przeznaczony dla większości osób, bez względu na ich wiek czy typ skóry. Kolejną zaletą endermologii jest jej wszechstronność. Zabieg może być stosowany na różnych obszarach ciała, takich jak uda, pośladki, brzuch, ramiona czy plecy. Dzięki temu można skupić się na konkretnych problematycznych strefach i dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb i celów. Warto jednak pamiętać, że endermologia może mieć pewne przeciwwskazania, dlatego zawsze ważne jest skonsultowanie się z wykwalifikowanym specjalistą, aby ocenić, czy zabieg jest odpowiedni dla Ciebie.

Cart0