Skip to content Skip to footer

Czysta, promienna skóra to marzenie każdej kobiety. Jednym z najczęstszych problemów, z którymi borykają się kobiety, są przebarwienia skóry. Zaburzają one równowagę koloru i wpływają na jej atrakcyjny wygląd. W poniższym artykule opiszemy trzy popularne zabiegi, które pomogą Ci odzyskać piękno i blask Twojej skóry.

Korzyści mezoterapii mikroigłowej Nanopore

Zabieg mezoterapii mikroigłowej Nanopore to rewolucja w dziedzinie kosmetologii estetycznej. To najnowsza metoda, polegająca na mechanicznym uszkodzeniu skóry poprzez stymulowanie produkcji kolagenu i wywołanie procesów gojenia i odnowy tkanek. Mezoterapia igłowa Nanopore wprowadza do skóry takie substancje jak czynniki wzrostu zamknięte w liposomach, kwas hialuronowy czy aminokwasy. Dzięki temu zabieg nie tylko poprawia koloryt skóry, ale również wpływa na jej regenerację. Skóra staje się jędrna, gładka i promienna.

Zastosowanie PROXN z ksantohumolem

Produkty z linii PROXN to gwarancja skutecznej ochrony przed stresem oksydacyjnym i wpływami czynników zewnętrznych na skórę. Ich głównym składnikiem aktywnym jest ksantohumol, który wykazuje 30-krotnie silniejsze właściwości antyoksydacyjne niż witamina C, a umieszczony w kompleksie o wysokiej biodostępności i zwiększonej przenikalności przez warstwę rogową naskórka zabezpiecza skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami.

Na co pomoże radiofrewencja mikroigłowa?

Radiofrekwencja mikroigłowa to innowacyjna metoda bezinwazyjnego frakcjonowania skóry. Zabieg polega na precyzyjnym wyemitowaniu fal elektromagnetycznych o częstotliwości fal radiowych, które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. W wyniku tego procesu następuje stymulacja regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Po zabiegu skóra staje się jędrniejsza, gładka i pełna blasku.

Zostaw komentarz

Cart0