Skip to content Skip to footer

Instytut Urody Diamond Beauty

Nasze zabiegi

Kosmetyczne rytuały

Instytut Urody Beauty Diamond to miejsce, gdzie łączymy doświadczenie i wiedzę z nowoczesną technologią i innowacyjnymi metodami dbania o urodę. Tworzymy klimat sprzyjający profesjonalnemu podejściu do każdej kobiety, indywidualnej rozmowie o oczekiwaniach i zabiegach, które możemy zaproponować. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji dla osób w każdym wieku i z różnymi rodzajami skóry.

Wyszukaj

Masz problem? Znajdź rozwiązanie!

Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki dolegliwości, dzięki której system zaproponuje Ci stosowne i skuteczne zabiegi dostępne w naszym salonie.

Masz problem?

Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki dolegliwości, dzięki której system zaproponuje Ci stosowne i skuteczne zabiegi dostępne w naszym salonie.

Nasza oferta

Rodzaje zabiegów Diamond Beauty

Zabiegi na twarz

W dzisiejszych czasach dbanie o wygląd i kondycję skóry jest niezwykle istotne. Każdy szuka coraz to nowszych sposobów, które pomogą mu zachować młody i promienny wygląd. Zabiegi kosmetyczne na twarz to przede wszystkim: oczyszczanie, rewitalizacja, pielęgnacja i odmładzanie.
Read More

Zabiegi na ciało

Czy Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej niż domowa pielęgnacja? Jeżeli odpowiadasz twierdząco, to nasze zabiegi na ciało są właśnie dla Ciebie! Oferujemy cały wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych, których celem jest usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów, wiotkiej skóry.
Read More

Medycyna estetyczna

Świadczymy szereg usług związanych z medycyną estetyczną. W naszym Instytucie Urody Diamond Beauty otrzymasz usługi wykorzystujące zaawansowane technologie, nowoczesne terapie kosmetyczne i innowacyjne środki medyczno-kosmetyczne.
Read More

Laseroterapia

Skóra na twarzy i ciele narażona jest na działania wielu niekorzystnych czynników, które prowadzą do powstawania niedoskonałości. Powstają przebarwienia, blizny, zmiany potrądzikowe, a dzięki działaniu człowieka pojawiają się tatuaże czy nieprzemyślany makijaż permanentny.
Read More
Cart0