Skip to content Skip to footer

Zmarszczki, utrata jędrności czy nierówny koloryt to problemy, z którymi boryka się wiele osób, pragnących zachować młody i promienny wygląd jak najdłużej. Warto zacząć myśleć o zabiegach odmładzających już wtedy, gdy pierwsze tego typu objawy zaczynają się pojawiać, a także kiedy pragniemy opóźnić proces starzenia skóry.

Wampirzy lifting- co warto wiedzieć?

Wampirzy lifting (PRP) to innowacyjna metoda odmładzania oparta na autologicznym osoczem bogatopłytkowym. Wykorzystuje się w niej własne płytki krwi pacjenta, które zostają pobrane i poddane specjalnemu procesowi uzyskania osocza. Następnie wprowadza się je w miejsca wymagające rewitalizacji za pomocą mikronakłuć. Wampirzy lifting doskonale sprawdza się w walce z utratą jędrności, zmarszczkami czy bliznami potrądzikowymi oraz poprawia ogólny koloryt skóry. 

Wspaniałe rezultaty mezoterapii

Mezoterapia igłowa to kolejne popularne rozwiązanie mające na celu odmłodzenie skóry. W jej przypadku stosuje się specjalistyczne koktajle witaminowe, które za pomocą drobnych igieł wprowadzane są w skórę. Mezoterapia doskonale radzi sobie z redukcją zmarszczek, nawilżaniem i regeneracją skóry. Sprawdza się także w przypadku problemów z cellulitem czy rozstępami. Działa przeciwzapalnie i przyspiesza gojenie. Stosując mezoterapię igłową, można zachować młody wygląd na dłużej oraz poprawić kondycję skóry.

Odmłodzenie przez spadek wagi

Kriolipoliza to zaawansowana metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej, która polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich rozpadu i naturalnego usuwania przez organizm. Procedura ta nie wymaga znieczulenia ani okresu rekonwalescencji, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Kriolipoliza może być stosowana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, którzy chcą pozbyć się uporczywych fałdek tłuszczowych w różnych partiach ciała.

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie profesjonalni specjaliści wykonają wyżej wymienione zabiegi, warto zwrócić uwagę na Instytut Urody Diamond Beauty w Pruszczu Gdańskim. To salon kosmetyczny z wieloletnim doświadczeniem, oferujący szeroką gamę usług z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. W Diamond Beauty dba się o najwyższe standardy obsługi klienta, a każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zostaw komentarz

Cart0